Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає P2W (Pay to Win) у відеоіграх?

Store Image
Pay to win (P2W) - це термін, що використовується для опису відеоігор, де гравці можуть купувати переваги або прогрес за реальні гроші, які відчутно впливають на геймплей і дають їм перевагу над гравцями, які не витрачають гроші.
Це зазвичай відноситься до ігор з in-app purchases або microtransactions, де гравці можуть купувати предмети, можливості або інші переваги, які допомагають їм у грі. Це може бути будь-що від косметичних предметів, які змінюють вигляд персонажа, до потужних предметів або персонажів, які змінюють баланс гри.
Така монетизація ігор може викликати суперечки, оскільки вона може створити "нерівність" між гравцями, які готові витратити гроші, і тими, які грають безкоштовно. Критики стверджують, що це підриває "справедливість" гри і може змусити гравців витрачати більше грошей, ніж вони планували.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: