Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке DRM у відеоіграх? Як і коли використовується DRM?

Store Image
DRM, або "Digital Rights Management" (Управління цифровими правами), це технологія або набір технологій, які використовуються для контролю та обмеження використання цифрових продуктів та цифрового контенту, включаючи відеоігри. Це здійснюється шляхом шифрування, використання ліцензійних ключів, обмежень на кількість пристроїв, де гра може бути встановлена.

Як DRM використовуються в відеоіграх?

Деякі ігри вимагають, щоб ви були постійно підключені до Інтернету, навіть якщо ви граєте в одиночну гру. Це використовується для перевірки, що ваша копія гри є легітимною.
Ліцензійні ключі, які ви отримуєте при покупці гри, повинні бути введені для активації гри. Це ще один спосіб переконатися, що ви справді купили копію гри.
Існують обмеження на кількість встановлень. Деякі DRM обмежують кількість разів, коли ви можете встановити гру на різні пристрої.
Деякі компанії, як-от Steam, мають власні системи DRM, які вимагають встановлення спеціального програмного забезпечення для управління цифровими правами.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: