Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке таймкапсула (time capsule) і для чого вона потрібна?

Store Image
Таймкапсула - це контейнер, що містить предмети або інформацію, призначену для виявлення у майбутньому. Це спосіб зберегти "момент" в часі для майбутніх поколінь. Також це може бути частиною спеціального проєкту або відзначення важливої події.
Предмети, які містяться в таймкапсулі, зазвичай вибирають так, щоб представляти культуру, технології або життя людей на даний момент часу. Це можуть бути фотографії, листи, документи, предмети побуту, або будь-які інші предмети, які люди вважають значущими.
Таймкапсули ховають з наміром відкрити їх через певний проміжок часу - можливо через десятиліття, століття, або навіть тисячоліття. Деякі таймкапсули мають конкретну дату відкриття.
Наприклад, на Всесвітньому ярмарку в Нью-Йорку 1939 року була спущена в землю таймкапсула з предметами, які демонстрували життя людей у той час, з планами відкрити її через 5000 років.
Наразі це доволі популярна забавка серед людей, які мають власну ділянку, будинок чи квартиру. Це непоганий спосіб зробити послання собі, дітям або іншим людям у майбутнє.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: