Що таке боке?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке боке?

Store Image
Боке (bokeh) - це термін, що використовується в фотографії, щоб описати естетичну якість розмиття або "нефокусованість" у частинах зображення, які знаходяться поза головною областю фокусування. 
Коли люди говорять про "гарний боке", вони зазвичай мають на увазі гладкий або приємний на вигляд розмитий фон або передній план, які не відволікають увагу від основного сюжету зображення. Якість боке сильно залежить від об'єктива камери, використовується в якості художнього інструменту для підсилення візуального враження від зображення.
Термін "боке" походить з японської мови. Він був вперше використаний в контексті фотографії в журналі "Photo Technique" у 1997 році. "Боке" в японській мові означає "розмитий" або "неясний", що відображає властивості цього фотографічного ефекту.
Треба зауважити, що в японській мові слово "боке" вимовляється як "бо-кє", але у західному світі частіше вживається вимова "боукех".
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: