Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке AMA (Ask Me Anything)? Коли, як і для чого використовується?

AMA (Ask Me Anything) - це вираз, який походить з англійської мови і означає "Запитуйте у мене все". Це формат комунікації, коли людина, зазвичай знаменитість, експерт у певній галузі або впливова особа, пропонує відкриту сесію питань і відповідей, де всі учасники можуть запитувати їх будь-які питання.
AMA-сесії відбуваються часто в онлайн-середовищі, зокрема на платформах соціальних мереж, форумах або спеціальних веб-сайтах.
Учасники можуть подавати свої питання у форматі коментарів, повідомлень або відгуків, а особа, яка проводить AMA, обирає питання, на які вона бажає відповісти. Зазвичай, AMA-сесії проводяться в обмежений часовий проміжок, наприклад, кілька годин або один день.
AMA-сесії можуть бути проведені з різною метою та в різних контекстах. Вони можуть слугувати для розширення обізнаності про певну особу, професію або проєкт, а також для залучення громадськості та взаємодії з фанатами або клієнтами. Через формат AMA учасники мають можливість отримати пряму інформацію від експерта і дізнатися більше про його думки, досвід, погляди або процес роботи.
AMA-сесії стають популярними засобом комунікації і дозволяють зблизити відомих особистостей зі своєю аудиторією та створити відкрите інтерактивне середовище для обміну інформацією та думками.
Найпопулярнішою платформою де селеби проводять АМА - є Reddit. Але варто сказати, що технічно АМА може провести будь-яка людина на будь-якій платформі. Наприклад - запостити у Твітер або іншу соц-мережу щось накшталт "Я зробив/ла 'якусь штуку', АМА". 

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: