Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Хто або що таке селеба / селебріті?

Селебриті (celebrity) - це термін, що використовується для опису відомих, впливових та публічних осіб, які мають велику популярність і часто отримують широку увагу громадськості. Це можуть бути актори, співаки, спортсмени, політики, медіаперсони, моделі та інші особистості, які стають відомими через свої досягнення або присутність у громадському житті.
Селебриті часто мають широке коло прихильників і фанатів, і їхня популярність може впливати на модні тенденції, споживчі звички та громадську думку. Вони зазвичай з'являються в медіа, рекламних кампаніях та виступають на суспільних подіях.
Варто зазначити, що термін "селебриті" / "селеба" є неформальним і може мати різні відтінки залежно від контексту та розмовника. Термін використовується для опису осіб, які отримали широку популярність і стали публічними фігурами.

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: