Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке ASL – Age/Sex/Location?

Store Image
ASL означає "Age/Sex/Location" (Вік/Стать/Місце проживання). Раніше в Інтернеті ASL було популярним запитанням, яке використовувалося для отримання базової інформації про співрозмовника. Запитання "ASL?" часто зустрічалося в чатах, форумах або месенджерах. Це формат англомовних чатів, але згодом він також був адаптован на українську мову (також для позначення віку використовується геймерський варіант - LVL).

Age (Вік)

Вказує на вік співрозмовника, наприклад: "17/F" означало, що співрозмовниці 17 років і вона жінка (female).

Sex (Стать)

Вказує на стать співрозмовника, наприклад: "25/M" означає, що співрозмовнику 25 років і він чоловік.

Location (Місце проживання)

Вказуває на місце проживання співрозмовника, наприклад: "30/F/Kyiv" означає, що співрозмовниці 30 років, вона жінка і проживає в Києві.
Наразі, запитання ASL втратило популярність, і його використання не є таким загальним. Це пов'язано зі зміною способу спілкування в Інтернеті та зростанням свідомості щодо приватності та безпеки в мережі.
Деякі тематичні форуми (переважно анонімні) досі використовують ASL формат для того, щоб дати більше контексту до розповіді. 
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: