Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке ESRB рейтинг? ESRB рейтинги та їх вікові обмеження.

Store Image
ESRB рейтинг (Entertainment Software Rating Board) - це система вікового рейтингування для відеоігор, яка використовується в Північній Америці. ESRB є незалежною організацією, створеною в 1994 році, і її метою є надання батькам та споживачам інформації про вміст відеоігор.
ESRB встановлює рейтинги на основі вікових обмежень та контенту, який міститься у відеоіграх. Рейтинги ESRB включають наступні категорії:

«EC» (Early Childhood) 

Вікова категорія «Для маленьких дітей»: ігри, призначені спеціально для дітей молодшого віку (3 роки і старші). Цей рейтинг існував у 1994-2018 рр. Наразі нові ігри вже не маркують рейтингом EC. Це ускладнює пошук ігор для маленьких дітей. Деякі батьки скаржаться, що у рейтинг E (Everyone) містяться ігри, які ще зарано показувати дітям молодшім за 10 років. Можливо у майбутньому ця ситуація зміниться. 

«E» (Everyone) 

Вікова категорія «Для всіх»: ігри, які підходять для всіх вікових груп.

«E10+» (Everyone 10+)

Вікова категорія «Для всіх від 10 років»: ігри, які можуть бути підходять для дітей віком від 10 років і старших.

«T» (Teen)

Вікова категорія «Підліткам»: ігри, які можуть містити матеріал, який може бути неприйнятним для дітей молодшого віку. Рекомендується для підлітків віком 13 років і старших.

«M» (Mature 17+)

Вікова категорія «Для дорослих»: ігри, які містять велику кількість насильства, кривавості, сексуального контенту або мови. Рекомендується для осіб віком 17 років і старших.

«AO» (Adults Only 18+)

Вікова категорія «Тільки для дорослих»: ігри, призначені тільки для осіб 18 років і старших. Вони можуть містити інтенсивний сексуальний контент або грубу мову.
Кожна гра отримує рейтинг, який допомагає батькам та споживачам зрозуміти відповідність контенту грі до вікових обмежень. Рейтинги ESRB є добровільними, але багато видавців використовують їх для інформування споживачів про вміст ігор.
На офіційному сайті ESRB є декілька інструментів для батьків. Один з них - пошук по та фільтрація відеоігор по ESRB рейтингу. Це може стати в нагоді при пошуку ігри з правилильним віковим рейтингом своїм дітям або на подарунок.
Пошук по ESRB базі
Пошук по ESRB базі
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: