Що таке ESRB рейтинг? ESRB рейтинги та їх вікові обмеження.

ESRB рейтинг (Entertainment Software Rating Board) - це система вікового рейтингування для відеоігор, яка використовується в Північній Америці. ESRB є незалежною організацією, створеною в 1994 році, і її метою є надання батькам та споживачам інформації про вміст відеоігор.

ESRB встановлює рейтинги на основі вікових обмежень та контенту, який міститься у відеоіграх. Рейтинги ESRB включають наступні категорії:

«EC» (Early Childhood) 

Вікова категорія «Для маленьких дітей»: ігри, призначені спеціально для дітей молодшого віку (3 роки і старші). Цей рейтинг існував у 1994-2018 рр. Наразі нові ігри вже не маркують рейтингом EC. Це ускладнює пошук ігор для маленьких дітей. Деякі батьки скаржаться, що у рейтинг E (Everyone) містяться ігри, які ще зарано показувати дітям молодшім за 10 років. Можливо у майбутньому ця ситуація зміниться. 

«E» (Everyone) 

Вікова категорія «Для всіх»: ігри, які підходять для всіх вікових груп.

«E10+» (Everyone 10+)

Вікова категорія «Для всіх від 10 років»: ігри, які можуть бути підходять для дітей віком від 10 років і старших.

«T» (Teen)

Вікова категорія «Підліткам»: ігри, які можуть містити матеріал, який може бути неприйнятним для дітей молодшого віку. Рекомендується для підлітків віком 13 років і старших.

«M» (Mature 17+)

Вікова категорія «Для дорослих»: ігри, які містять велику кількість насильства, кривавості, сексуального контенту або мови. Рекомендується для осіб віком 17 років і старших.

«AO» (Adults Only 18+)

Вікова категорія «Тільки для дорослих»: ігри, призначені тільки для осіб 18 років і старших. Вони можуть містити інтенсивний сексуальний контент або грубу мову.

Кожна гра отримує рейтинг, який допомагає батькам та споживачам зрозуміти відповідність контенту грі до вікових обмежень. Рейтинги ESRB є добровільними, але багато видавців використовують їх для інформування споживачів про вміст ігор.

На офіційному сайті ESRB є декілька інструментів для батьків. Один з них - пошук по та фільтрація відеоігор по ESRB рейтингу. Це може стати в нагоді при пошуку ігри з правилильним віковим рейтингом своїм дітям або на подарунок.

Пошук по ESRB базі
Пошук по ESRB базі
📝 Більше публікацій: