Зміст дописунатисність на посилання, щоб перейти до потрібного місця
Я додаю контент на сайт за допомогою редактору Trix. В якості сервера для збереження зображень використовується Bucket (Amazon S3). Виникла ситуація, коли з публікації блогу видалились всі зображення. Amazon доволі розумний і не видаляє все одразу й назавжди (permanent delete). Тож я знайшов спосіб, як відновити видалені зображення.
Перейдіть в Amazon > Buckets > Ваш bucket. Та натисніть на перемикач Show versions. Після цього ви побачите версії файлів.
Можна скористатись пошуком по сторінці браузеру (CMD+F на Mac). Шукаємо текст 'Delete Marker'
Як можна побачити - перший файл, це Delete marker, а під ним (навіть є іконка ієрархії) сам файл. Тобто Amazon створює ось такі файли-маркери, та навішує на справжні файли, які буде видалено згодом (незнаю через скількі днів файл буде назавжди видалено, я всі файли відновив через два дні, коли помітив проблему).
Все просто, нам треба видалити Delete marker, тоді файл знову повернеться на своє місце. Але будьте уважні - сам файл не обирайте.
Після натискання на Delete - побачимо окрему сторінку, де треба підтревдити видалення, написавши фразу 'permanently delete' в якості підтвердження наміру видалити файл назавжди. Скопіюйте назву файлу кудись, потім ми будемо його шукати, щоб впевнетись в тому, що все зробили правильно.
Кнопка Delete objects активується лише коли напишете 'permanently delete'.
Після підтвердження буде confirmation повідомлення.
Щоб перевірити наявність файлу - введемо його назву в пошук, та побачимо, що він існує, а Delete marker зчезнув. Посилання на цей файл запрацюють знову.
🤖 Категорії підібрані ШІ: ТехнологіїПрограмне забезпечення
🔗 Цитувати допис: "Як відновити видалений файл (Trix), який зберігався на Amazon S3?"
Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.
📝 Більше публікацій:
Дисклеймер
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.