Що таке apt-get в Ubuntu?

apt-get це інструмент командного рядка в системах, що базуються на Debian, таких як Ubuntu, що використовується для роботи з пакетами. Він є частиною більшого системного інструменту APT (Advanced Package Tool).
Базові функції apt-get:
  • apt-get update: Оновлює список пакетів у вашому репозиторії. Це не оновлює самі пакети, а лише повідомляє систему про нові версії пакетів, що доступні для завантаження. Тобте завантажує інформацію про те, які нові пакети або оновлення з'явилися.
  • apt-get upgrade: Оновлює всі встановлені пакети до останніх версій, на основі списку, який був оновлений командою apt-get update.
  • apt-get install: Встановлює новий пакет. Наприклад, apt-get install steam встановить Steam.
  • apt-get remove: Видаляє пакет з вашої системи.
  • apt-get autoremove: Видаляє пакети, які були автоматично встановлені для підтримки інших пакетів, але більше не потрібні.
  • apt-get dist-upgrade: Оновлює всі встановлені пакети до останніх версій, так само, як apt-get upgrade, але також вміє обробляти залежності нових та старих пакетів.
У більш нових версіях Ubuntu ви побачите, що apt-get замінюється просто на apt, який має дещо поліпшений користувацький інтерфейс, але в основному виконує ті ж функції.

🔗 Цитувати допис: "Що таке apt-get в Ubuntu?"

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.

Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій:
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.