Що таке домен (доменне ім'я / domain name)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке домен (доменне ім'я / domain name)?

Домен (доменне ім'я / domain name) - це читабельний текстовий логічний ідентифікатор, який використовується для визначення ресурсу в Інтернеті, такого як веб-сайт, електронна пошта чи інші служби. Домени використовуються для заміни числових IP-адрес, що реально вказують на конкретні сервери в Інтернеті.
Якщо простіше - це назва сайту (адрес сайту), яку користувач пише в адресний радок браузера. Доменне ім'я цього сайту - tseivo.com
Доменне ім'я в адресному рядку браузера
Доменне ім'я в адресному рядку браузера
Домен складається з двох основних частин: другого рівня (Second-Level Domain, SLD) і верхнього рівня (Top-Level Domain, TLD). Наприклад, у домені "tseivo.com" "tseivo" - це другий рівень, а "com" - це верхній рівень.
Домени використовуються для того, щоб люди могли легко запам'ятовувати та звертатися до ресурсів в Інтернеті за допомогою текстового ідентифікатора, замість числової IP-адреси. Реєстрація домену проводиться через реєстраторів доменів, які отримують дозвіл на використання конкретного домену на певний період часу.

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: