Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Quality values (якісні значення / пріоритет) в HTTP?

Store Image
Quality values (якісні значення / пріоритет) - це числові значення, які використовуються у HTTP заголовках для визначення відносної якості або пріоритетності варіантів відповіді. У HTTP вони часто використовуються в заголовках, таких як Accept і Content-Type. Quality values знаходяться в діапазоні від 0 до 1, де 1 позначає найвищу якість (пріоритет), а 0 - найнижчу.
Наприклад, у заголовку Accept можна вказати різні типи медіа разом з їх якісними значеннями, щоб вказати, які типи клієнт більш пріоритезує.
Наприклад, Accept: text/html;q=0.9, application/json;q=0.8 показує, що клієнт більш схильний приймати HTML, ніж JSON, оскільки якісне значення для HTML (0.9) вище, ніж для JSON (0.8).
Quality values дозволяють встановлювати порядок пріоритетів у списку варіантів і допомагають клієнтам і серверам взаємодіяти, вибираючи найбільш підходящі варіанти відповіді в залежності від їх умов.
Store Image

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: