Що таке сесія? (Web)
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке сесія? (Web)

У контексті вебу термін сесія зазвичай використовується для опису з'єднання між користувачем і веб-сайтом протягом певного періоду часу. Сесія може починатися, коли користувач вперше заходить на веб-сайт і закінчується, коли користувач виходить або залишається неактивним протягом певного часу.
Основна ідея сесій полягає в тому, щоб зберігати стан інтеракції між користувачем і веб-сайтом протягом кількох відвідувань. Для цього використовуються унікальні ідентифікатори сесій, які призначаються користувачеві під час першого візиту і зберігаються наприклад в cookies.
Сесії дозволяють веб-сайтам зберігати інформацію про користувача, таку як стан входу в систему, налаштування, товари у кошику покупок тощо. Це допомагає забезпечити зручний та персоналізований досвід користувача на веб-сайті.
Сесія може бути анонімною - коли ви не авторизувалися на сайті. 
Також існують автентифіковані сесії (аuthenticated sessions) - це сесії, коли користувач успішно авторизувався на сайті, і система розпізнає його як конкретного користувача. Під час автентифікації генерується токен або інший ідентифікатор сесії, який використовується для взаємодії з сайтом без повторного введення логіна та пароля при кожному запиті.
Це спрощене пояснення того що таке сесія. Існує більше варіацій роботи та збереження інформації про сесію та користувача, але концепція залишається незмінною.

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: