Що таке penetration testing (тестування на проникнення)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке penetration testing (тестування на проникнення)?

Тестування на проникнення (penetration testing), також відоме як тестування забезпечення, етичне хакерство чи тестування на проникнення, - це вид тестування безпеки інформаційних систем, при якому фахівці з безпеки намагаються активно зламати захист системи, щоб виявити її вразливості. Метою цього виду тестування є ідентифікація слабких місць у захисті системи та надання рекомендацій щодо їх виправлення.
Процес penetration testing включає в себе використання різноманітних методів, інструментів і технік, які можуть бути використані зловмисниками, з метою виявлення та використання слабкостей системи. Може включати в себе тестування мережевої безпеки, веб-застосунків, безпеки оперативних систем, фізичної безпеки та інших аспектів.
Замовники послуг тестування на проникнення можуть використовувати цей вид тестування для підвищення рівня безпеки своїх систем, а також для виконання вимог щодо дотримання стандартів безпеки або регулювань у своїй області діяльності.

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: