Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Origin у Git?

Store Image
У Git, "origin" - це назва типового псевдоніма (alias), який використовується для посилання на віддалений репозиторій, з якого був зроблений клон (clone).
При клонуванні репозиторію з віддаленого сервера, Git автоматично створює псевдонім "origin", який посилається на URL віддаленого репозиторію. Цей псевдонім використовується для зручного виконання операцій зв'язаних з віддаленим репозиторієм, таких як витягання змін (pull), відправка змін (push) та отримання інформації про стан віддаленого репозиторію.
Наприклад, коли ви виконуєте команду git push origin master, ви надсилаєте зміни з локального репозиторію у гілку "master" на віддалений репозиторій, на який посилається псевдонім "origin".
Ви можете використовувати інші назви псевдонімів для посилання на різні віддалені репозиторії, але "origin" є стандартним і часто використовується за замовчуванням..
Використовувати "origin", або будь-який інший alias - це дуже зручно
Якщо у вашого репозиторія url:
https://github.com/company/coolreponame
запис з alias'ом "origin" буде більш зручна:
git push origin master
замість
git push https://github.com/company/coolreponame master
А можливість використовувити інші аліаси додають гнучкості у процес розробки. У різних компаній є свої конфігрурації репозиторіїв. І іноді alias'и стануть у пригоді та зекономлять час.
Store Image

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: