Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Обкладинка нотатки: Чому взуття "Sneakers" має таку назву

Чому взуття "Sneakers" має таку назву

Слово "Sneakers" має цікаву історію, пов'язану з розвитком взуття та його культурним контекстом.
Слово "Sneakers" походить від англійського дієслова “to sneak”, “to sneak up” що означає "підкрадатися" або "прокрадатися". Вперше цей термін почали використовувати в кінці 19-го століття.
У 1887 році слово "Sneakers" вперше з'явилося в літературі. Воно описувало тип взуття з гумовою підошвою, яке було тихішим при ходьбі порівняно з взуттям на жорсткій шкіряній підошві. Завдяки цьому, люди, які носили таке взуття, могли "підкрадатися" або пересуватися непомітно.
У 1892 році компанія U.S. Rubber Company почала виробляти взуття з гумовою підошвою під назвою "Keds." Це взуття стало одним із перших масово вироблених видів "Sneakers".
Термін "Sneakers" має багатий історичний і культурний контекст, починаючи від свого походження як тихого взуття з гумовою підошвою і закінчуючи сучасною роллю в моді, спорті та колекціонуванні.
Ти знаєш, що…? Батончик “Snickers”, хоча і звучить подібно до "Sneakers", не має нічого спільного з кросівками. Назва цього батончика має свою власну історію. Батончик Snickers був вперше випущений компанією Mars, Incorporated у 1930 році. Назва "Snickers" походить від імені улюбленого коня родини Марсів. Цей кінь, на ім'я Snickers, був дуже популярний у родині, і вони вирішили назвати новий батончик в його честь.
Таким чином, хоча назва “Snickers” може звучати схоже на "Sneakers," її походження пов'язане з конкретною історією родини Марс і їх любов'ю до свого коня, а не з взуттям.

🙌 Підтримати блог @mooncat

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: