Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

[Розпаковка] Пуровер Hario V60 Glass Brewing Kit

Store Image
Hario V60 - це один з найпопулярніших пуроверів для фільтр кави. Він надає каві чистий смак і яскравий аромат. Суть полягає в ручному заварюванні кави, де гаряча вода рівномірно проходить через мелену каву, використовуючи спеціальний фільтр. Цей метод заварювання дозволяє контролювати кожен етап процесу і витягти максимум смакових властивостей кави.
Пуровер Hario V60 в дії
Пуровер Hario V60 в дії
Я полюбляю каву, але мені не дуже подобається те, наскільки ускладнюють процес приготування кави. Багато років я варив дешеву каву у джезві. Гірка, не дуже смачна, але працювала. Наразі я перейшов на трохи більш якісну та запашну каву. Зерна прошу молоти в кав'ярні під джезву / еспресо (дрібно). Але мені не подобається осад. Тож було вирішено спробувати фільтр-каву. Між кемексом та харіо - обрав харіо.
Hario - японська компанія, яка вже більше століття займається виробництвом посуду та аксесуарів для кави і чаю. Їхні вироби відомі своєю високою якістю, елегантним дизайном і функціональністю. Назва "Hario" походить від японського слова "King of Glass" (Король скла), що підкреслює основну спеціалізацію компанії у виробництві скляних виробів.
Одним з найвідоміших продуктів Hario є ця сама система заварювання кави V60. 

Розпаковка Hario V60 Glass Brewing Kit Коробка Hario V60 Glass Brewing Kit

Комплект Hario V60 Glass Brewing Kit має у собі все необхідне для приготування фільтр-кави. Треба лише все дістати, зняти наліпки, помити та почати приготування кави.
Відкрита коробка Hario V60 Glass Brewing Kit
Відкрита коробка Hario V60 Glass Brewing Kit
Мірник кави ~12g
Мірник кави ~12g
Чайник (Сервер) Hario V60 та комплект з 40 фільтрів
Чайник (Сервер) Hario V60 та комплект з 40 фільтрів
Щодо наліпок - найгірше що може бути, це стійкий клей на наліпці, який дуже важко видалити. На цьому V60 було два стікєра, один відчепився ідеально, а ось інший треба було трохи потерти губкою під водою. Слідів від стікерів не залишилося. 

Комплект Hario V60 Glass Brewing Kit

Коробка містить в собі:
- Сляний сервер (чайник) на 600мл
- Скляна воронка з пластиковою підставкою для воронки
- Мірна ложка на ~12g
- 40 фільтрів
- Кілька паперців з інструкціями та попередженнями японською на англійською.
Доречі. Ці самі інструкції краще прочити. Вони містять інформацію щодо матеріалів та температурного режиму. Також є інструкція, як знімати пластиковий тримач з скляної воронки. Ну і звичайно - рекомендація по заварюванню кави.

Чи можна мити Hario V60 (Склянний) у посудомийці?

Так. Але спочатку перевірте характеристики вашої посудомийки. Пластиковий мірник тримає 120 градусів, сервер та воронка - теж 120 градусів. А пластиковий тримач для воронки - 110 градусів.
Material Guide Hario V60
Material Guide Hario V60

Чи можна нагрівати каву в сервері Hario в мікрохвильовці?

Можна. Але обережно. Інструкція каже, що потужність мікрохвильової пічі не має бути більше ніж 500-600W. Також треба дуже обережно повидитись з скляним сервером, щоб не отримати опіки.
Застереження щодо нагрівання сервера Харіо у мікрохвильовці
Застереження щодо нагрівання сервера Харіо у мікрохвильовці
Та й взагалі в інструкції багато застережень. Кому цікаво - додаю повні фото інструкції.
З розпаковкою - це вcе. Додати нема чого. Виглядає все непогано. Виконує свої функції - теж. Про заварювання кави напишу окремо.
Store Image

🙌 Підтримати блог @13waves

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: