Чим відрізняється помел кави для фільтру та турки, джезви, ібрику?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Чим відрізняється помел кави для фільтру та турки, джезви, ібрику?

Store Image
Процес приготування кави для фільтру та турки (джезви, ібрику тощо) має кілька важливих відмінностей (помел кави - одна з них).

Фільтр кава

Для кави, яка готується у фільтр системах (наприклад, кавоварки), використовується середній та грубий помел. Це дозволяє воді проходити через каву з легкістю, отримуючи чистий смак.
У фільтр системах вода проходить через мелені кавові зерна, витягуючи з них аромат та смак. Процес триває зазвичай декілька хвилин. Фільтрована кава зазвичай має більш легкий смак і аромат, оскільки витягнута кава часто містить менше домішок і має менше "тіла".
Помелені какові зерна під фільтр
Помелені какові зерна під фільтр

Турка, джезва, ібрик тощо

Використовується дуже дрібний помол. Кава має бути помелена майже на порошок, щоб добре розчинятися в воді під час приготування. Вода з кавою нагрівається разом, і сам процес приготування відбувається дуже швидко. Тут важлива дрібність помолу, оскільки це дозволяє каві швидко розчинятися в воді.
Цей тип приготування кави має більший, багатший смак і аромат через наявність мелених кавових зерен безпосередньо у напої. Кава бути мати осад (кавову гущу).
Помелені какові зерна під турку / джезву / ібрик / тощо
Помелені какові зерна під турку / джезву / ібрик / тощо
Зверніть увагу, що кава під еспресо має дрібний помел і підійде для такого типу приготування.
Store Image

🙌 Підтримати блог @13waves

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: