Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Кото (Koto)?

Кото (Koto) – це традиційний японський струнний музичний інструмент, відомий ще з періоду Нара (710-794 рр.). Це один з найбільш відомих та поширених японських музичних інструментів.
Кото виготовляється з дерева (часто з сосни, кипарису або павлінії) і має великий, плоский горизонтальний корпус. Інструмент може досягати довжини від 1,8м до 2,5м. Традиційний кото має 13 струн, хоча існують також варіації з 17, 20 або навіть 25 струнами. Струни робляться зі сталі або нейлону.
Для гри на кото використовують трійку накладок ("туме / tsume" або "koto picks / finger picks" або нігті-медіатори) на пальцях правої руки (великий, вказівний і середній пальці). Ліва рука зазвичай використовується для модуляції звучання, тобто для зміни тону або висоти звучання під час гри.
Є багато традиційних японських композицій для кото. Зокрема, інструмент часто використовується в східноазіатської ансамблевої музиці разом з такими інструментами, як шакухачі (флейта) та шамісен (струнний інструмент).
Кото залишається популярним в японській музиці як в традиційних, так і в сучасних стилях.

🙌 Підтримати блог @kawaiididko

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: