Що таке Орігамі (Origami)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Орігамі (Origami)?

Store Image
Орігамі (Origami) — це традиційне японське мистецтво складання паперу, з метою створення різноманітних тривимірних фігурок та моделей. Слово "орігамі" складається з двох японських слів: "орі", що означає "складати", та "гамі", що означає "папір".
В основі орігамі лежить використання різних технік складання без різання чи використання клею (різання допускається в кірігамі). Через свою простоту та доступність матеріалів, орігамі стало популярним у багатьох країнах світу, не тільки в Японії.
Основний матеріал для орігамі — це папір. Він може бути різних розмірів, кольорів та текстур. Вважається, що орігамі з'явилося у VI столітті в Японії. Орігамі відіграє важливу роль в японських традиціях, використовуючись у релігійних обрядах, святах та як символи щастя.
Орігамі включає різні техніки, такі як горизонтальні, вертикальні складки, складання в гору та вниз, та ін.
Популярні моделі орігамі - журавель, кораблик, квітка та капелюх. По всьому світу проводяться фестивалі та виставки, де майстри демонструють свої вміння та творіння в області орігамі.
Store Image

🙌 Підтримати блог @kawaiididko

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: