Що таке Кірігамі (Kirigami)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Кірігамі (Kirigami)?

Store Image
Кірігамі (Kirigami) — це мистецтво вирізання паперу, яке походить з Японії. Воно схоже на орігамі, проте, на відміну від орігамі, де використовують лише складання паперу без різання або клеєння, в кірігамі папір може бути вирізаний.
Кірігамі може бути дуже простим, наприклад, при виготовленні вирізаної сніжинки, або складним, де вирізання та складання використовуються для створення більш деталізованих та складних малюнків чи тривимірних об'єктів.
В останні роки це мистецтво набуло популярності і за межами Японії завдяки його використанню в дизайні, науці та інженерії. Наприклад, кірігамі може бути застосовано для створення гнучких структур, які можуть розгортатися або складатися у визначені форми, що знаходить застосування в таких областях як матеріалознавство, медицина та космічні технології.
Store Image

🙌 Підтримати блог @kawaiididko

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: