Що таке Бенто (Bento)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Бенто (Bento)?

Store Image
Бенто (Bento) - це традиційна японська порція їжі, яка зазвичай включає в себе рис, рибу або м'ясо та один або кілька видів овочів. Вони сервіруються в спеціальних коробочках для зберігання їжі, які також називаються "бенто-бокс". Ці коробки мають декілька відділень для різних видів їжі.
Бенто
Бенто
Бенто може варіюватися від дуже простих і базових варіантів до дуже декоративних і артистичних. Є спеціальні види бенто, як-от шарабен (kyaraben або charaben), де їжа виготовлена і оформлена так, щоб виглядати як популярні персонажі з мультфільмів, коміксів тощо.
Бенто часто використовують як порціонний обід для роботи, школи або пікніка. Вони можуть бути домашнього приготування або куплені в магазинах, ресторанах та спеціалізованих точках продажу бенто на вокзалах.
У багатьох країнах поза Японією концепт бенто також став популярним, і багато людей використовують бенто-бокси для приготування збалансованих порційних обідів.
Store Image

🙌 Підтримати блог @kawaiididko

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: