Що таке Ubuntu Pro? Яка різниця між Ubuntu та Ubuntu Pro?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Ubuntu Pro? Яка різниця між Ubuntu та Ubuntu Pro?

Ubuntu Pro є комерційною версією операційної системи Ubuntu, яка надається Canonical Ltd., компанією, яка розробляє і підтримує Ubuntu. Ubuntu Pro є спеціальною версією Ubuntu, яка призначена для використання у сфері підприємництва та має додаткові функціональні можливості та підтримку, порівняно з безкоштовною версією Ubuntu.
Основна відмінність між Ubuntu та Ubuntu Pro полягає у рівні підтримки та доступних функцій. Ubuntu Pro надає розширену підтримку управління, що включає у себе швидку реакцію на проблеми безпеки, забезпечення патчів безпеки, а також технічну підтримку. Вона також має доступ до інструментів управління системами, які дозволяють легше керувати та масштабувати інфраструктуру на базі Ubuntu.
Ubuntu Pro також надає доступ до ряду додаткових функцій, які можуть бути корисними для підприємств. Наприклад, це включає можливість використовувати репозиторії пакунків Extended Security Maintenance (ESM), які надають подовжений термін підтримки безпеки для стабільних версій Ubuntu.
Ubuntu Pro пропонується на підписній (subscription) основі, що означає, що користувачі повинні оплачувати підписку для отримання доступу до комерційних функцій та підтримки. Це дозволяє підприємствам отримати підтримку та додаткові функції, що можуть бути важливими у комерційному середовищі.

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: