На календарі середина травня, а це означає, що вже починається сезон полуниці. Тому ми вирішили приготувати легкий та смачний десерт – пиріг з начинкою з сиру маскарпоне та власне полуницями. Що у нас з цього вийшло – розказуємо та показуємо далі.
Витрати часу: до 1 години
Складність: 2 з 5
Кількість порцій: 6
Вартість інгредієнтів: середня
Нам знадобиться:
Для тіста:
250 г борошна
100 г цукру
10 г ванільного цукру
2 курячих яйця
100 г олії
100 мл молока
12 г розпушувача для тіста
Для начинки:
180 г маскарпоне
1 куряче яйце
60 г цукрової пудри (+20 г для посипки готового пирога)
400-500 г полуниці
Етап 1: готуємо тісто
Збиваємо у ємності яйця з цукром до побіління маси. Можна використати як міксер, так кухонний комбайн. Додаємо до маси молоко та олію, продовжуємо вимішувати до однорідності.
Поступово вводимо в масу борошно та розпушувач, в кінці ще раз акуратно вимішуємо силіконовою лопаткою.
Ми довірили всі процеси кухонному комбайну, оскільки паралельно з допомогою міксеру готували начинку.
Етап 2: приготування начинки
Маскарпоне, яйця та цукрову пудру ретельно перебиваємо міксером до однорідності.
Маса повинна стати не просто однорідною, а ще й трохи пишною.
Перекладаємо її в одноразовий кондитерський мішок, зав’язуємо.
Етап 3: збирання пирога
Викладаємо тісто у форму з пергаментом.
Ми обрали круглу низьку, проте широку форму для кішу або тарту діаметром 30 см та висотою бортиків 2 см, хоча можна обрати будь-яку, яка вам до смаку.
Відрізаємо кінчик кондитерського мішку, щоб вийшов отвір діаметром до 1 см.
Спірально-концентричними рухами, починаючи від центру пирога, починаємо викладати сирну масу.
Зверху все рясно вкриваємо промитою та порізаною навпіл полуницею.
Етап 4: випікання
Розігріваємо духову шафу до температури 210 градусів. Використовуємо верхні та нижні ТЕНи, вмикаємо режим конвекції. Випікаємо 30 хв. Готовність можемо перевірити дерев’яною шпажкою.
Виймаємо з духової шафи, даємо вистигнути, притрушуємо зверху цукровою пудрою, прикрашаємо свіжою м’ятою, заварюємо чай та смакуємо!
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Пиріг з полуницею та маскарпоне: покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/4nqkbd0zar/pyrih-z-polunytseiu-ta-maskarpone-pokrokovyi-retsept-z-foto (дата звернення: 21.11.2024). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Пиріг з полуницею та маскарпоне: покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/4nqkbd0zar/pyrih-z-polunytseiu-ta-maskarpone-pokrokovyi-retsept-z-foto (дата звернення: 21.11.2024).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Дата публікації:
22.05.2024
Назва допису:
Пиріг з полуницею та маскарпоне: покроковий рецепт з фото
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.