Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Обкладинка нотатки: [Власний досвід] Як підвісити гойдалку на металевий турнік?

[Власний досвід] Як підвісити гойдалку на металевий турнік?

На дворі є металевий турнік, тож гойдалка це очевидне рішення для його використання. До гойдалки не йшло додаткових кріплень (просто два металевих кільця, які треба накинути на карабін).
Трохи пошукавши в мережі - знайшов спеціальні підвіси для кріплення гойдалки на турнік з діаметром 25мм. Мій турнік має діаметр трохи більший - 28мм. Було вирішено спробувати підвіс саме з діаметром 25мм (більший мав 50мм чи щось таке).
підвіси для кріплення гойдалки на турнік з діаметром 25мм
підвіси для кріплення гойдалки на турнік з діаметром 25мм
Монтаж доволі простий - зажимний елемент натягуємо на трубу, затягуємо болтом й вішаємо гойдалку на карабін. Мені трохи довелось постукати молотком, щоб кріплення сіло на трубу.
Зверніть увагу. Щоб підвіс правильно працював, треба його міцно зафіксувати, а саме - добре затягнути гайку. Також на кріпленні є отвір під саморіз. Під рукою немає інструменту щоб просвердлити отвір в монолітній перекладині, тож просто добре затягнув кріплення.
Підвіс для гойдалки на турнік
Підвіс для гойдалки на турнік
Під час монтажу доволі зручно використовувати важільний трубний ключ (щоб звести кінці підвісу й затягнути гайку).
Монтаж підвісу гойдалкиґ
Монтаж підвісу гойдалкиґ
📝 Більше публікацій:
Обкладинка нотатки: Під'єднання конектора до садового шлангу розміру 3/4"