Верхня камера WHIRLPOOL W7X 82I OX не охолоджує
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Обкладинка нотатки: Верхня камера WHIRLPOOL W7X 82I OX не охолоджує

Верхня камера WHIRLPOOL W7X 82I OX не охолоджує

Store Image
Надворі червень і в хаті доволі спекотно. Кондиціонеру наразі немає. В холодильнику WHIRLPOOL W7X 82I OX верхня камера не охолоджує. Продукти почали псуватись. Холодильнику меншу року. Шукаємо причину і якщо щось зламалось - викликаємо майстра.
Починаємо пошук причин з інструкції до холодильника. Паперову інструкцію я викинув, тож завантажив з інтернету (мережеві інтернет-магазини типу Rozetka або Foxtrot зазвичай додають інструкцію до карточки товару). В інструкції читаємо секцію 'Усунення несправностей'. В моєму випадку інструкція до холодильника WHIRLPOOL W7X 82I OX мала якісь загальні штуки, яких саме ця модель не має. Типу - "Почистити дренажний отвір за відсіком з овочами". А дренажного отвору в цій моделі навіть немає. Але інструкція допомагає розібратись, що холодне повітря йде у верхню камеру з нижньої. Теоретично отвори можуть бути перекрити їжею або забитись льодом.
Візуально оглянувши ці отвори - я побачив сніг / лід. Решітка прикручена на 5 болтів, тож я відкрутив їх щоб подивитись чи справді отвори для подачі холодного повітря в іншу камеру забиті. І так - вони були забиті. Не намагайтесь ножем чи чимось це лід дістати - є ймовірність пошкодити всілякі трубки які сховані під цим снігом.
Можна посвітити ліхтариком і якщо там побачите сніг - можна розможувати холодильник.
Можна посвітити ліхтариком і якщо там побачите сніг - можна розможувати холодильник.
Тож просто розморожуємо холодильник. Якраз можна й помити ^_^
Але яка причина цієї проблеми, що NoFrost замерз? Я не майстер, але судячи з інформації з мережі - висока температура в приміщенні та недостатня вентиляція навколо холодильника можуть спричинити намерзання в системі NoFrost. Звісно, проблема може бути й з різними датчиками, які відповідають за правильно роботи системи, або ж забитий дренаж.
Розморозивши й помивши холодильник - я прибрав пил позаду холодильника та поставив його так, щоб навколо нього циркулювало повітря (до цього, з однієї сторони були напхані картонні штуки для зберігання, але це заважало циркуляції повітря). Не нехтуйте правилами використання холодильника - залишайте технічний простір для повітря.
Доречі, холодильник немає лотку для відводу води (збору води) - дренажний шланг зливає воду в відкриту ємність біля компресору, з якої вода випаровується у повітря. Цікаве рішення.
Вмикаємо холодильник в мережу. Чекаємо 4-6 годин перед тим як завантажувати його продуктами. Наразі все. Якщо холодильник заморозить знову отвори в короткий термін - вже будемо викликати майстра й шукати причину. Але наразі здається все працює і причина була в високій температурі й відсутності циркуляції повітря навколо холодильника.
Верхня камера знов охолоджує
Верхня камера знов охолоджує
Навіть якщо причина в чомусь іншому - розморозка не завадить, а лише полегшить роботу майстру. Ну й помити холодильник й викинути старі продукти теж не завадить :D
Store Image

🙌 Підтримати блог @pockemaister

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: