Початок літа – ідеальна пора, щоб насолодитись сезонними фруктами та ягодами, у тому числі й черешнями. Але їх сезон триває всього кілька тижнів. Проте, як виявилось з них можна приготувати джем, яким можна ласувати навіть серед холодної зими.
На горищі, перебираючи старі книжки, ми знайшли ну дуууже старий польский журнал міжвоєнного періоду (20-30 років 20 сторіччя) про фруктову консервацію.Називається він “Конфітюри, компоти та інші фруктові консерви”, авторка – пані Елізабета (як виявилось, вона випустила цілу серію міні-книг з рецептами) І саме там ми знайшли рецепт конфітюру з черешні.
Витрати часу: до 3 годин
Складність: 2 з 5
Кількість порцій: складно виміряти, вийшло 4 баночки по 200 г готового конфітюру
Вартість інгредієнтів: середня
Нам знадобиться:
600 г стиглої черешні
450 г цукру
10 г ванільного цукру
125 мл води
30 г кукурудзяного крохмалю
Приготування
Ретельно вимийте черешні, відірвіть черенки та листя. Після цього необхідно видалити кісточки з черешні. Цей процес називається дрилювання та для нього існують спеціальні девайси. Ми взяли ретро-інструмент з минулого сторіччя та виробництва неіснуючого совєтського союзу, але він справився.
Після цього в каструлю з товстим дном викладаємо черешні, заливаємо їх 100 мл води, додаємо цукор, ставимо на невеликий вогонь та вимішуємо до повного розчинення цукру.
Варити будемо також на невеликому вогні близько двох з половиною годин, до моменту, коли більша половина вологи випарується. Тоді в окремій ємкості змішуємо кукурудзяний крохмаль з невеликою кількістю холодної води, ретельно вимішуємо та тонкою цівкою виливаємо його у каструлю.
Також активно, але акуратно вимішуємо конфітюр, адже саме зараз він почне активно загущуватись.
Очікуємо, коли маса закипить та проварюємо ще близько 15-20 хвилин. За цей час у мікрохвильовці стерилізуємо банки, проварюємо у окропі кришки, тобто готуємо тару для збереження конфітюру.
Чекаємо кілька хвилин на вистигання конфітюру, після чого розливаємо його по банкам для зберігання та залишаємо для ласування тут і зараз ;)
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Конфітюр з черешні: покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/3rvjbkl4lr/konfitiur-z-chereshni-pokrokovyi-retsept-z-foto (дата звернення: 21.11.2024). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Конфітюр з черешні: покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/3rvjbkl4lr/konfitiur-z-chereshni-pokrokovyi-retsept-z-foto (дата звернення: 21.11.2024).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.