Коли на ринку з’являються абрикоси – це означає, що саме час пекти з них смачний та надзвичайно простий у приготуванні пиріг. Він чудово поєднується з кулькою морозива завдяки своїй легкій кислинці, з склянкою холодного молока одразу після випічки та з горням теплого чаю у теплий літній вечір.
Витрати часу: до 1,5 годин
Складність: 2 з 5
Кількість порцій: 4
Вартість інгредієнтів: середня
Нам знадобиться:
4 курячих яйця
150 г цукру
100 г борошна
100 г вершкового масла
1 чайна ложка розпушувача
400 г абрикосів (вказана вага вже без кісточок)
Приготування
Миємо абрикоси, ріжемо навпіл та видаляємо кісточки. Відкладаємо до етапу формування пирога, коли приготуємо тісто (а це буде досить скоро).
Готуємо тісто. Для цього з допомогою блендера з насадкою-вінчиком перебиваємо цукор з яйцями до утворення однорідної маси. Індикатор її готовності – вона збільшилась в об’ємі та змінила колір з насичено-жовтого до білуватого.
Додаємо масло. Рекомендуємо завчасно витягнути його з холодильника, щоб на момент введення до маси воно достатньо розм’якшилось. Або помістіть його на кілька секунд до мікрохвильовки, або ж підтопіть на водяній бані.
Вводимо масло до яєчно-цукрової маси, так само перебиваємо блендером до однорідності.
Просіюємо в окремній ємності борошно, додаємо розпушувач та перемішуємо. Невеликими порціями додаємо борошно в яєчно-цукрово-масляну масу, але вимішуємо вже не вінчиком, а силіконовою лопаткою до однорідності. Все, наше тісто готово.
Для випікання використовуватимемо форму з термостійкого скла. Формуємо на її дні та стінках французьку сорочку (промащуємо вершковим маслом та посипаємо борошном), виливаємо тісто та викладаємо абрикоси.
Вмикаємо духову шафу (верхній та нижній ТЕНи), виставляємо температуру 180 градусів та режим конвекції. Випікаємо пиріг 50 хвилин.
Виймаємо з духовки, даємо охолонути, посипаємо зверху цукровою пудрою та смакуємо. Смачного! ;)
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.