Млинці (або налисники) – це проста та смачна страва, на приготування якої насправді йде мінімум зусиль, якщо знати деякі секрети. Вони можуть бути солодкими, нейтральними, їх можна фарширувати солоними (м’ясною, грибною, рибною) та солодкими (свіжими фруктами, джемами, шоколадними, вершковими кремами тощо) начинками. Тому ми вирішили на сніданок приготувати саме солодкі млинці, та поділитись з вами рецептом їх приготування.
Витрати часу: до 30 хвилин
Складність: 2 з 5
Кількість порцій: 2
Вартість інгредієнтів: низька
Нам знадобиться:
350 мл молока (чим воно жирніше, тим смачнішими вийдуть млинці; ми використали домашнє)
Яйця та молоко ми дістали з холодильника та одразу взялись до приготування. Як показала практика, не треба чекати, поки вони стануть кімнатної температури.
В миску розбиваємо яйця, додаємо цукор, сіль та олію.
Ретельно вимішуємо блендером з насадкою вінчик, або просто вінчиком. Вимішуємо до тих пір, поки не розчиниться цукор, маса стане однорідною та на її поверхні з’являтимуться бульбашки.
Вливаємо в масу молоко та вимішуємо до однорідності.
Поступово вводимо попередньо просіяне борошно та продовжуємо вимішувати. Просіювання потрібне для того, щоб не утворювались грудочки та тісто вийшло максимально однорідним.
Після того, як ми вимішали тісто – даємо йому відпочити 10 хвилин. Цей час необхідний для того, щоб розійшлась клітковина та вийшло посмажити навіть перший млинець, в обхід приказки про перший налисник комом.
Для смаження використовуватимемо пательню з антипригарним покриттям діаметром 22 см. ЇЇ ми змастимо буквально краплею олії, яку розприділимо по всій її площині з допомогою силіконового пензлика.
Розігріваємо пательню, смажитимемо на невеликому вогні. Набираємо близько ⅓ половника тіста та виливаємо на пательню, швидко розприділяючи його по всій площині.
Смажимо до моменту, коли края млинця не стануть золотистого кольору. Акуратно перевертаємо лопаткою на інший бік, щоб не пошкодити млинець.
По нашим підрахункам, на смаження одного млинця йде близько півтори хвилини. А з готового тіста, використовуючи вказану кількість продуктів, вийшло 8 млинців.
Складаємо млинці трикутником, поливаємо полуничним конфітюром та смакуємо ;)
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Млинці на молоці: простий покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/jgjo1wa8dr/mlyntsi-na-molotsi-prostyi-pokrokovyi-retsept-z-foto (дата звернення: 06.12.2024). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Млинці на молоці: простий покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/jgjo1wa8dr/mlyntsi-na-molotsi-prostyi-pokrokovyi-retsept-z-foto (дата звернення: 06.12.2024).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Дата публікації:
22.06.2024
Назва допису:
Млинці на молоці: простий покроковий рецепт з фото
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.