Сирники – це класична страва української кухні. Якщо ретельно підібрати продукти, дотриматись пропорцій інгредієнтів та правильно їх обсмажити – то вони вийдуть надзвичайно смачними та красивими. Сирники можна робити солодкими, нейтральними та солоними. Ми ж вирішили приготувати саме солодкі сирники. Що у нас вийшло – розкажемо і покажемо далі.
Витрати часу: до 20 хвилин
Складність: 2 з 5
Кількість порцій: 2
Вартість інгредієнтів: середня
Нам знадобиться:
300 г кисломолочного сиру (чим жирніший – тим краще)
жовток одного яйця
30 г борошна (+ 20-30 для посипання робочої поверхні та обвалювання готових сирників, тобто всього 50-60 г)
30 г цукру (20 білого + 10 ванільного)
дрібка солі
Приготування
Оскільки ми використали фермерський кисломолочний сир, який ми придбали у вигляді невеликої спресованої головки, то в першу чергу треба подрібнити його виделкою або товкачиком. Якщо ви використовуєте сир магазинний – його достатньо легенько розім’яти виделкою.
Відділяємо білок від жовтка, вводимо жовток в ємність з сиром. Туди ж додаємо цукор, сіль та ретельно вимішуємо. Далі додаємо борошно і також вимішуємо до однорідності.
Посипаємо робочу поверхню борошном. Викладаємо на неї сирну масу та починаємо формувати ковбаску (як на фото).
Якщо в процесі формування вона розвалюється – можна додати ще буквально дрібку борошна. Якщо дати його забагато – сирники вийдуть трохи “забитими” тістом.
Розрізаємо ковбаску на рівні частини, формуємо сирнички, обвалюємо їх в тому ж борошні, на якому ми формували ковбаску.
Обсмажуємо на пательні з антипригарним покриттям на середньому вогні з обох сторін до появи золотистої скоринки.
А оскільки в нашому випадку сирники вийшли доволі товстенькими, після смаження ми ще допекли їх в духовці за температури 190 градусів (ввімкнені верхні та нижні ТЕНи, режим конвекції) протягом 10 хвилин.
Виймаємо з духовки та смакуємо з улюбленим джемом або варенням, сметаною, фруктами, шоколадним топінгом, медом. З тим, з чим любите. Ми взяли сметану та джем з чорної смородини. Смачного ! ;)
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.