Дзадзикі – це класичний грецький соус на основі грецького йогурту. Він використовується як закуска, соус або дип, має освіжаючий смак та зазвичай подається разом з гіросом, сувлакі (невеликі шашлички на дерев’яних шпажках), овочевими стравами, рибою чи м'ясом. Його дуже просто та швидко готувати. Тому в дописі – покроковий рецепт з фото його приготування.
Витрати часу: до 10 хвилин
Складність: 2 з 5
Кількість порцій: 2
Вартість інгредієнтів: низька
Нам знадобиться:
300 г грецького йогурту (жирність 8%, густий)
2 середніх свіжих огірка
пучок кропу
½ лимону
2 зубчика часника
сіль та перець за смаком
опціонально – оливкова олія
Приготування
На крупній терці натираємо огірки, відтискаємо їх від зайвої вологи. На дрібній терці натираємо часник. Дрібно шинкуємо свіжий кріп. З’єднуємо всі інгредієнти у мисці та видавлюємо до неї сік з половини лимона.
З власного досвіду: половини лимону може бути занадто багато. У нас вийшов доволі кислий соус. Якщо вам до смаку кисле – можна залишати половину лимона, якщо ні – то четвертини більше, ніж вистачить.
Додаємо сіль, перець та при бажанні оливкову олію. Вводимо йогурт, ретельно вимішуємо та даємо кілька хвилин відпочити в холодильнику, щоб всі смаки поєднались в єдине ціле.
Ми запекли до дзадзикі молоду картоплю. Вийшло дуже смачна та проста страва. Смачного! ;)
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Дзадзикі: простий покроковий рецепт смачного та корисного грецького соусу [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/wrymj70qgr/dzadzyki-prostyi-pokrokovyi-retsept-smachnoho-ta-korysnoho-hretskoho-sousu (дата звернення: 23.11.2024). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Дзадзикі: простий покроковий рецепт смачного та корисного грецького соусу [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/wrymj70qgr/dzadzyki-prostyi-pokrokovyi-retsept-smachnoho-ta-korysnoho-hretskoho-sousu (дата звернення: 23.11.2024).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Дата публікації:
01.07.2024
Назва допису:
Дзадзикі: простий покроковий рецепт смачного та корисного грецького соусу
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.