Малосольні огірки: покроковий рецепт з фото
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Обкладинка нотатки: Малосольні огірки: покроковий рецепт з фото

Малосольні огірки: покроковий рецепт з фото

Store Image
Малосольні огірки – це швидка та проста літня страва. Це спосіб насолодитися свіжими, солонуватими та з легкою гостринкою, хрусткими та ароматними огірками. Правильна підготовка інгредієнтів – запорука чудового результату. Ми вирахували пропорції найкращого хрусту та тонкощі приготування, і хочемо поділитись ними в цьому дописі.
Витрати часу: на підготовчий етап – півдоби, на приготування – 10 хвилин, на просолювання – 1-2 доби (залежно від тої степені просолювання, яка до смаку)
Складність: 1 з 5
Кількість порцій: 1  двохлітрова банка
Вартість інгредієнтів: низька

Нам знадобиться:

  • 1 кг огірків
  • 2 ст.л. кам’яної солі (не морської та не йодованої, це важливо!)
  • 750 мл питної води (відфільтрованої або перекипяченої, це теж важливо)
  • 4-5 зубчиків часнику
  • листя хрону, суцвіття кропу (продається на ринку у вигляді готового “букету”)
продуктовий набір
продуктовий набір
Приготування
Ретельно вимийте огірки під проточною водою, після чого покладіть їх в ємність з холодною водою на кілька годин. Ми поклали їх у пластикове відро на цілу ніч (просто забули за них). Це допоможе огіркам залишатися хрусткими.
вимочуємо огірки
вимочуємо огірки
Для розсолу ми використаємо 750 мл води. Цей об’єм ми вирахували емпірично, попередньо заклавши банку огірками та заливши у неї воду. Після цього ми злили її у миску та вже тоді додали сіль та добре розмішали до її повного розчинення.
Чистимо часник та розрізаємо кожен зубчик на доволі великі шматочки.
порізаний часник
порізаний часник
Під проточною водою ретельно помиваємо суцвіття кропу та листя хрону, оскільки в них можуть бути небажані “гості” тваринного світу.
той самий "букет"
той самий "букет"
Огіркам відрізаємо "попки" ;). На дно чистої двохлітрової банки кладемо кілька суцвіть кропу, листя хрону та частину порізаного часнику.
дно
дно
Туго набиваємо банку вертикально розміщеними огірками.
перший шар
перший шар
Нам вдалось помістити два таких шари. Між ними додаємо трохи часнику. Верхівку банки закладаємо суцвіттями кропу та додаємо решту часнику.
заклали другий шар
заклали другий шар
І саме час залити банку підготовленим раніше розсолом.
залили розсіл
залили розсіл
Накриваємо (не закриваємо) кришкою та залишаємо банку з огірками при кімнатній температурі на 1-2 дні. Через добу можемо перевіряти огірки на смак. Якщо вони ще недостатньо просолені, залишаємо підсолюватись їх на ще одну добу.
чекаємо засолки
чекаємо засолки
Як тільки огірки досягнуть бажаного ступеня просолювання, переміщуємо банку в холодильник для подальшого зберігання. У холодильнику огірки збережуть свіжість і хрусткість ще на кілька днів, до того моменту, поки не будуть повністю з'їденими. Смачного! ;)
огірки-огірочки
огірки-огірочки
ще трохи смакоти
ще трохи смакоти
Store Image

🙌 Підтримати блог @HomeCookingIsSimple

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.

BuyMeACoffee
📝 Більше публікацій: