Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Ґінкго дволопатеве (Ginkgo biloba)?

Store Image
Ґінкго дволопатеве (Ginkgo biloba) - це одне з найстаріших дерев на планеті, що існує більше 250 мільйонів років. Це єдиний залишок із великої родини ґінкгоїдних і тому часто називається "живою фосилією". Ґінкго родом з Китаю, але зараз його можна зустріти у багатьох частинах світу як декоративне дерево.
Листя Ґінкго має особливу віялоподібну форму і часто використовується в традиційній медицині. Кажуть, що екстракт з листя Ґінкго може підвищити когнітивні функції, покращити пам'ять і концентрацію, а також поліпшити циркуляцію крові. Проте деякі клінічні дослідження показали змішані результати стосовно цих заяв.
Також важливо зазначити, що незважаючи на користь, яку може принести Ґінкго, він також може взаємодіяти з ліками та викликати побічні ефекти. Тому завжди рекомендується консультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких добавок або препаратів на основі Ґінкго.
Store Image

🙌 Підтримати блог @kawaiididko

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: