Медальйони зі свинини в беконі — це соковита класика, що має глибокі корені в європейській кухні, особливо у французькій і німецькій гастрономічних традиціях. Це поєднання класичної техніки обробки ніжної свинячої вирізки з додаванням підкопченого бекону. Сам термін "медальйон" походить від французького слова médaillon, що означає "маленький круглий предмет". В кулінарному контексті він описує шматочки найніжнішої м’ясної вирізки, які нарізані у формі диска або медальйона, що зазвичай походить з найніжніших частин вирізки. У класичній французькій кухні медальони найчастіше готуються з телячої вирізки.Комбінація же свинини та бекону – це риса, притаманна німецькій кухні (привіт, Октоберфест), де бекон використовують для надання соковитості більш сухим видам м'яса. Німецькі кухарі традиційно обсмажують або запікають свинину у беконі для додавання солоності та покращення текстури. Тому ми вирішили використати свинячу вирізку та приготувати її так, щоб вона була насиченою смаками, соковитою та при цьому повністю просмаженою всередині. Тому й вирішили обгорнути м’ясо беконом. Про всі тонкощі приготування розкажемо далі. А також покажемо фото ;)
Витрати часу: до 30 хвилин
Складність: 2 з 5
Вартість інгредієнтів: середня, якщо готувати 2-3 порції, вище середньої – якщо готувати 4 порції та більше
Нам знадобиться:
200 г свинної вирізки
20 г бекону (4 смужки, для обгортання кожного медальону)
2-3 зубчики часнику
2 столові ложки оливкової олії для смаження
сіль, чорний мелений перець
8 зубочисток
продуктовий набір
Приготування
Нарізаємо свинячу вирізку на медальйони товщиною 2-3 см. Кожен шматочок повинен бути рівним, щоб м'ясо готувалося однаково. Видаляємо всі плівки та прожилки, залишаємо тільки м’яз. Обсушуємо медальйони паперовим рушником.
Щільно обмотуємо кожен медальон скибочкою бекону та закріпляємо двома зубочистками хрест-навхрест, протикаючи медальон посередині з обох боків. Важливо зауважити, що на цьому етапі ми не додавали до м’яса жодних спецій.
ось так обмотуємо беконом та фіксуємо зубочистками
На великій пательні розігріваємо 2 столові ложки оливкової олії. Додаємо 2 зубчики часнику та обсмажуємо їх до золотавого кольору, після чого виймаємо їх. Так часник віддасть олії свій аромат. На ній ми й будемо смажити медальйони.
додали часник
обсмажили і забрали часник
Далі ми будемо працювати по таймеру. Викладаємо медальйони на гарячу пательню з “часниковою” олією та обсмажуємо на великому вогні на одній стороні 4 хвилини. Після цього перевертаємо, солимо та перчимо, і на другій стороні теж обсмажуємо 4 хвилини. І теж додаємо сіль та перець. Зменшуємо вогонь до середнього та обсмажуємо кожну сторону ще по одній хвилині.
викладаємо на пательню та смажимо
перевертаємо та смажимо другу сторону
Важливо дати м’ясу відпочити. Після того, як медальйони обсмажені, знімаємо їх з пательні та викладаємо на тарілку на 5-7 хвилин. Це допоможе сокам рівномірно розподілитися всередині м'яса. Зубочистки виймаємо вже безпосередньо перед подачею.
м'ясо відпочиває після смаження
Подача
Медальйони зі свинини в беконі ідеально поєднуються з картопляним пюре, картоплею фрі, овочами на грилі, а також свіжими овочами Ми ж вирішили смакувати їх саме з картоплею фрі, томатами гратен, а також виклали на теплі медальйони шматочок часникового масла.
ось така презентація страви вийшла у нас
Основний секрет приготування медальйонів – не пересмажити свинину, для чого ми й будемо використовувати секундомір. Ідеальний ступінь готовності – коли м'ясо ще залишається злегка рожевим всередині. Бекон, в свою чергу, надає страві хрусткості, зберігає соковитість, а також додає легку нотку копченості. Спробуйте приготувати їх і ви!
Смачного!;)
Поширити цей допис
Цитувати допис
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування: