Білі гриби в сметані — це класична українська страва, яка завжди асоціюється з осіннім збиранням грибів, або ж "тихим полюванням" та домашнім затишком. Завдяки своїй ніжній текстурі, насиченому смаку та аромату білі гриби чудово поєднуються зі сметаною. Тому ми вирішили приготувати їх саме з допомогою тушкування та додаванням домашньої сметани.
Час приготування: 45 хвилин
Складність: 2 з 5
Вартість інгредієнтів: вище середньої
Нам знадобиться:
1 кг білих грибів
2 середні цибулини
300 г сметани (ми використали домашню)
вершкове масло для смаження
сіль за смаком, чорний мелений перець
Приготування
Зчищаємо бруд та землю з грибів, промиваємо водою, просушуємо паперовою серветкою. Нарізаємо великими кубиками.
В каструлі доводимо до кипіння підсолену воду, після чого проварюємо гриби не менше 15 хвилин. Періодично збиратимемо з них піну, яка утворюватиметься в процесі варіння.
Зливаємо з грибів воду, даємо їм кілька хвилин вистигнути та підсохнути.
За чей час дрібно шинкуємо цибулю, розігріваємо пательню, розтоплюємо на ній вершкове масло. Викладаємо нашинковану цибулю та смажимо до появи золотавого кольору.
Саме час додати відварені гриби. Смажимо їх разом з цибулею близько 10 хвилин, додаємо сіль та чорний мелений перець.
Зменшуємо вогонь та додаємо сметану.
Ретельно вимішуємо, куштуємо та за потреби додаємо ще солі чи перцю. Тушкуємо на невеликому вогні ще протягом 15 хвилин.
Наші гриби готові! Смакуватимемо їх з селянським пирогом та дерунами. Також ними можна ласувати як самостійною стравою.
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Білі гриби в сметані: покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/lrpjox74ln/bili-hryby-v-smetani-pokrokovyi-retsept-z-foto (дата звернення: 21.11.2024). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Білі гриби в сметані: покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/lrpjox74ln/bili-hryby-v-smetani-pokrokovyi-retsept-z-foto (дата звернення: 21.11.2024).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.