Слабосолена червона риба – це досить простий у приготуванні продукт, який буквально за кілька хвилин можна приготувати вдома. З переваг над вже готовим магазинним варіантом – можливість самостійно відрегулювати рівень солоності, додати улюблені спеції на свій смак. Та й банально це економія коштів.
Окрім вище перерахованих переваг, саме слабосолена червона риба, на відміну від консервованої в олії, зберігає більше корисних властивостей та має більш виражений “натуральний” рибний смак. А ще такий спосіб приготування сподобається тим, хто слідкує за фігурою, оскільки олія – це ще й додаткові калорії.
Витрати часу: до 10 хв на приготування, від 10 до 12 годин на засолювання у холодильнику
Складність: 1 з 5
Вартість інгредієнтів: середня
Нам знадобиться:
600 г лосося (ми використали ту частину, яка називається “обрізки”. Це по суті м’якоть без кісточок та шкірки, просто візуально це не монолітний шмат риби)
20-25 г солі (3-4 г на кожні 100 г риби, в залежності від смакових побажань; менша кількість солі збільшує час соління та зменшує термін споживання готового продукту)
дрібка цукру (1 г на кожні 100 г)
за бажанням – чорний мелений перець та лавровий лист.
Приготування
Оскільки наша риба була трохи підмороженою, даємо повністю розтанути за кімнатної температури. Ретельно промиваємо шматочки лосося під проточною водою. Просушуємо паперовими рушниками.У невеликій мисці змішуємо сіль з цукром. Посипаємо рівномірно шматочки цією сумішшю з усіх боків.Складаємо рибу в контейнер, закриваємо кришкою і ставимо в холодильник на 10-12 годин, залежно від бажаної інтенсивності соління. Через кілька годин можна перевернути шматочки, щоб сіль рівномірно проникла в рибу.Готову слабосолену рибу зберігаємо в холодильнику до 5 днів. Перед подачею можна злегка промити від зайвої солі.Слабосолений лосось — чудова основа для сніданків. Наприклад, бутерброди з білим хлібом, пюре з авокадо та соусом песто. Легкий, поживний та смачний початок дня. Також з такої рибки можна приготувати ще й смачний тартар.
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Як засолити червону рибу самостійно, або простий покроковий рецепт приготування слабосоленого лосося [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/mgrmmgrm6n/yak-zasolyty-chervonu-rybu-samostiino-abo-prostyi-pokrokovyi-retsept-pryhotuvannia-slabosolenoho-lososia (дата звернення: 21.11.2024). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Як засолити червону рибу самостійно, або простий покроковий рецепт приготування слабосоленого лосося [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/mgrmmgrm6n/yak-zasolyty-chervonu-rybu-samostiino-abo-prostyi-pokrokovyi-retsept-pryhotuvannia-slabosolenoho-lososia (дата звернення: 21.11.2024).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Дата публікації:
11.10.2024
Назва допису:
Як засолити червону рибу самостійно, або простий покроковий рецепт приготування слабосоленого лосося
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.