Гливи – це їстівний гриб, з того ж самого сімейства, що і ерінги (королівська вешенка, білий степовий гриб – теж надзвичайно смачний продукт, про який ми неодмінно напишемо у нашому блозі). Саме гливи потрапили у наш кулінарний приціл цього разу, тому ми вирішили нашвидкоруч поекспериментувати саме з ними.
Нам знадобиться:
свіжі гливи – 500 г
250-300 мл сметани (ми використали домашню, проте можна брати звичайну магазинну)
2 цибулини середніх розмірів (ми використали одну фіолетову, одну звичайну білу)
3 зубчика часнику
вершкове масло для смаження
сіль та перець
Етап 1: підготовка продуктів
Гливи промиваємо водою, ріжемо великі головки на менші.
Маленькі ж гриби, які “кучкуються” на спільній ніжці, ми просто роз’єднуємо від материнського елементу.
Шинкуємо цибулю, ріжемо часник.
На цьому підготовчий етап завершено.
Етап 2: просмаження
Розігріваємо пательню, розтоплюємо вершкове масло. Додаємо цибулю та смажимо до її розм’якшення.
Вводимо порізані гливи, смажимо до тих пір, поки з них не вийде зайва волога.
На цьому етапі вже можна присолити гриби та цибулю.
Важливо зауважити, що смажити треба на середньому рівні вогню, щоб цибуля не згоріла, а гриби стануть рівномірно м’якшими.
Етап 3: тушкування
Коли з глив випарувалась зайва волога – саме час додати дрібно нарізаний часник, сметану, ретельно вимішати, спробувати на сіль/перець, накрити пательню кришкою, зменшити вогонь та залишити тушкуватись протягом 20 хвилин.
Протягом цього часу періодично помішуйте гриби, не допускаючи їх підгоряння. У нас – пательня з антипригарним покриттям, та все ж зайвий раз перемішати страву не пошкодить.
Етап 4: смакуємо
Даємо грибам вистигнути та смакуємо ;) Такі гливи можуть бути як самостійною стравою, а також можуть чудово доповнити гарнір з рису, картоплі, гречки.
Готуйте в своє задоволення!
Якщо вам подобаються наші дописи та рецепти – ви завжди можете підтримати наш блог на сервісі Buy Me a Coffee. Ваші донати надихатимуть нас на створення нового та корисного україномовного контенту. Ми зможемо купляти нові інгредієнти, девайси та цікаві кулінарні книги. Це дозволятиме регулярно адаптувати рецепти для простого та зрозумілого приготування в домашніх умовах. Або ж ви можете просто поширити цей допис у соцмережах, чим теж допоможете платформі Tseivo розвиватись ;)
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Гливи в сметанному соусі: покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/xzxb5vppdg (дата звернення: 06.11.2024). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Гливи в сметанному соусі: покроковий рецепт з фото [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/HomeCookingIsSimple/t/xzxb5vppdg (дата звернення: 06.11.2024).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Дата публікації:
11.04.2024
Назва допису:
Гливи в сметанному соусі: покроковий рецепт з фото
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Якщо вам подобаються дописи блогу @HomeCookingIsSimple – ви завжди можете його підтримати через онлайн платформи для донатів. Ваші донати надихатимуть на створення нового та корисного україномовного контенту.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.